Віталій Грегор: "# Київ , четвер, 6 липня, прийди і вшануй Героя! В..."

Віталій Грегор в facebook:

# Київ , четвер, 6 липня, прийди і вшануй Героя! Об этом сообщает rusmonitor.in.ua со ссылкой на СМИ.

В четвер, на Майдані відбудеться прощання із загиблим героєм, воїном БСП НГУ Донбас

6 липня 2017 року о 1200 на Майдані в Києві відбудеться прощання із загиб ... лим Героєм БСП НГУ Донбас - молодшим сержантом за штатним розкладом САМОЛЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ 1968 р.н. з позивним Вован. Володимир, а для побратимів просто Вован, пішов на війну в 2014р. Добровольцем, пройшов пекло всіх Іловайських битв у складі батальйону Донбас, вижив, та героїчно загинув під Дебальцево від нової атаки ворожої армії російського агресора.

На Майдані відбудеться панахида від Київського патріархату.

Нарешті експертиза ДНК ідентифікувала нашого побратима, і тепер він повертається до своєї сімї. У Вована залишилася дружина та донька, що мешкають в Києві.

Запрошуємо всіх громадян надати останню шану Герою, який загинув, захищаючи нашу Україну на Східній війні із російсько-терористичними окупантами в с. Логвінове, що знаходиться на трасі Дебальцево-Артемівськ, 12 лютого 2015 року.

На траурних заходах також віддасть свою шану Національна гвардія України із покладанням квітів та здійснення салюту загиблому герою.

Після поховання, дружина Вована запрошує бойових побратимів на поминальний обід.

Лист в КМДА про проведення траурних заходів на Майдані надасть БФ Стіна памяті. Робоча група по організації заходів Грек, Яр, Джем, Валуй, БФ Стіна памяті. Робоча група побратимів спілкується по всім питанням заходів із дружиною Вована.Віталій Грегор
Віталій Грегор
Віталій Грегор
Віталій Грегор


ТОП новости

Вход

Меню пользователя